09-08-2019

Piknik z okazji 20 lecia Powiatu Kamieńskiego

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców i przyjaciół Powiatu Kamieńskiego do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Powiat Kamieński z okazji 20 lecia Samorządu Powiatowego. Zabawa w formie otwartej imprezy odbędzie się 14 września 2019 roku (sobota) w godzinach 10.00 - 24.00 na Stadionie Miejskim im. Adama Eryka Forella w Kamieniu Pomorskim.

Nasz program to przede wszystkim występy grup muzycznych i tanecznych, widowiskowe pokazy i stoiska przygotowane przez stowarzyszenia, przedsiębiorców, szkoły i mieszkańców powiatu kamieńskiego., prezentacje gmin, zawody strażackie i sportowe, oraz strefa zabaw dla najmłodszych, a to wszystko zwieńczone głównym wieczornym show.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze przedsięwzięcie lub zaprezentować swoje własne stoisko skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail: rjankowska@powiatkamienski.pl lub smotyka@powiatkamienski.pl bądź dzwoniąc na numer telefonu : 91 3820 483. Osobami  wyznaczonymi  do kontaktu są pani Roksana Jankowska-Niemczycka  i Stanisław Motyka - Inspektorzy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.